نطق انتخاباتی آقای بیب یک ساعت قبل از رای گیری

به نام وطن به نام ایران و ایرانی...بوسه بر دست و پا و چشم و چال ایرانی، بوسه بر لپ و گوش و حلق وبینی ایرانی. درود ای هموطن...

(هیاهو و تشویق حضار)
ای هموطن بیا تا دست در دست هم بدهیم،( البته مردها با هم و زن ها باهم دست در دست هم بدهند) و وطن را نجات دهیم. امروز وطن در لبه پرتگاه سقوط قرار گرفته و چه بسا سقوط هم کرده و ما هنوز گرمیم نمی فهمیم!
دنیا دارد به سمت اون ور می رود و ما داریم از اینوری می رویم. واقعاً ما داریم به کجا می رویم؟
الان تمام اقتصاد دان های بزرگ دنیا مثل توماس ادیسون، مایکل شوماخر و غیره معتقدند که اقتصاد باید به فراخور اقتضائات منقبض و منبسط شود، در حالی که متاسفانه در کشور ما سال هاست منبسط و منقبض می شود. این یک فاجعه است. ما داریم به کجا می رویم؟
از لحاظ فرهنگی ما در یک انحنای بغرنج زمانی و مکانی قرار گرفته ایم. اتوبوس تمدن و ترقی به راه افتاده و ما یک پایمان لای درش گیر کرده و بقیه مان هم دارد دنبالش ل ی ل ی
می زند. این الان وضعیت ماست. مردم همه مایوس و ناامید و معتاد شده اند. مثلاً همین خود من نه اینکه معتاد باشم فقط تفریحی گاهی با بچه ها که دور همیم، می زنیم. اما اصل مطلب این است که نشاط و شادی از مملکت رخت بربسته و اوضاع سیاه نمایی و تیره و تار است. فضای جامعه بسته است و تنفس در این فضا مخصوصاً با دود موتور سیکلت ها واقعاً دشوار است با این وضعیت ما داریم به قهقرا می رویم!
فرصت ها برباد می رود و سیاست خارجی ما تنش می زاید و مدام تنش ایجاد می کند. همین رئیس جمهور جدید آمریکا به این خوشرنگی مشکی نوک مدادی، بیچاره سال نو را هم تبریک گفت، واقعاً ما که آن شب از خوشحالی خوابمان نبرد، اما دریغ از یک علیکی، نامه ای، کارت پستالی، هیچ چیز! واقعاً ما داریم به کجا می رویم؟
سوال من از آقایان مسئول این است،آقایان چرا اینقدر موشک به هوا می فرستید، هیج می دانید هر موشکی که می فرستید سوراخی در آسمان وطن ایجاد می کند و اگر خدای نکرده لایه ازون نشتی کند چه بر سر ما خواهد آمد. چه کسی پاسخگوی این
همه سوراخ است؟
آقایان! انرژی هسته ای به چه قیمت؟ واقعاً به چه قیمت؟ اینها که مدام دنبال انرژی هسته ای هستند نمی دانند چقدر کار با اتم خطر ناک است. اگر یکهو تق اش در رفت و مملکت رفت روی هوا آنوقت هیروشیما ناکازاکی به حال ما گریه
می کنند..ببینید من این را کی گفتم! حالا از ما گفتن...
اما عزیزان!
(هیاهو و تشویق حضار)
شعار من«می ترکانمت وطن» بوده و هست. با این همه پتانسیل، این همه جوان، این همه منابع و غیره، اگر بنده پیروز این انتخابات باشم قول می دهم که بترکانم و اوضاع را کلاً کن فیکون کنم. اول در انرژی هسته ای را تخته می کنم تا خیال همه راحت شود. اقتصاد مملکت را کلاً یک سر و سامانی
می دهم . زنگ می زنم به دوستان اقتصاد دان خارجی ام بیایند یک طرح خارجی اصل برای اقتصاد بدهند تا جیگر اقتصاد حال بیاید.
برای افزایش روحیه و نشاط جوانان هم دستور می دهم در شهر های بالای 500 خانوار یکی یک چرخ و فلک احداث شود تا جوانان بروند خوشحال باشند.
در سیاست خارجی هم تمام اعیاد رسمی آمریکا را به آنها تبریک می گویم و یک قالیچه و یک قوطی خاویار برای رئیس جمهورشان می فرستم تا روابط حسنه شود!
باقی برنامه هایم را هم بعد از نتایج عرض خواهم کرد...
درود بر وطن، درود بر ایرانی، درود... راستی ما داریم به کجا می رویم؟ دارید مرا به کجا می برید؟
(هیاهو و تشویق حضار)

پ.ن:

در اخر هم پیرو شعارهای انسان دوستانه جنبش سبز در روز قدس بنده چند تا شعار دیگه هم به این جنبش عظیم و بیشمار 500 نفره پیشنهاد میکنم امیدوارم مورد قبول واقع شه:


1 :  اغتشاش، آزادی، جمهوری اسرائیل

2 : نه شرقی، نه شرقی، فقط غربی غربی

3 : آمریکا در چه فکریه ایران، پر از تهرانیه

4 : نه اسلام، نه بهرام، جانم فدای شهرام

5: باراک جان، نتان جان، ما داریم می آییم


یه مسیج هم دیشب برام اومد خیلی با حال بود:

نه موسوی نه شیطان ، جانم فدای ایران

/ 3 نظر / 19 بازدید
سبز

مرتيكه آشغال تو از همه منافق تري.....عوضي دارن مردمو ميكشن مياي ميگي منافق ماييم؟! اسلام ناب محمدي(ص) رو خراب كردين شما بسيجي ها و آخوندا.....اسلامي كه 1400 سال پيش بود و گند زدين بهش يك آب هم بالاش خوردين.....شما هم سگ همون گنده هاي بالا دستتونين......برو پول بگير بيا مردم و بكش و از اين جور اراجيف بنويس تو سايتت!

سبز

آره....معلومه چيزي نميبيني....براي اينكه چشاتو بستي....شايدم چشمي دركار نيست......به هر حال خودتم خوب ميدوني خدا از همه چي با خبره....هر چقدر دلت ميخواد تهمت بزن يا انكار كن ....روز حساب نزديكه....يه روزي همديگر رو اونور ميبينيم.....ميفهمي حق با كيه.....اون كسايي هم كه اينجا واسه قدرت هركاري ميكردن اون دنيا ميفهمن چه غلطي ميكردن ولي افسوس كه موقعيتي ديگه دركار نيست......راستي هاله نورت هم خاموش كن چون از قديم گفتن هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش.....![چشمک]

ارش

ای ول دمت گرم داداش موفق باشی این جوجه ای هم که زر زده هیچی حالیش نیست یه مشت احمق ساده لوح که رهبرشون ریده دیگه از اینا چه توقعی داری؟!!!