خاتمی چه چیز را انکار میکند؟

خاتمی نه فردی به نام "سوروس" را می‌شناسد و نه با او گفتگو داشته است!

خاتمی منافق!

به گزارش شبکه ایران، پس از آنکه جورج سوروس از دیدارهای متوالی خود با محمد خاتمی پرده برداشت، دفتر محمد خاتمی باز هم نسبت به انتشار این خبر واکنش نشان داد.

در اطلاعیه دفتر محمد خاتمی آمده که او نه این شخص را می‌شناسد و نه در داووس یا جای دیگری با او دیدار و گفت‌و‌گو داشته است.

با این حال خود سوروس در اظهارات چند شب پیش خود گفته که چندین دیدار با محمد خاتمی داشته است.

وی حتی به تاریخ دقیق این دیدارها، محل آن و حتی سخنانی که میان دو طرف رد و بدل شده نیز اشاره کرده است.

پیش از جورج سوروس نیز یحیی کیان تاجبخش در دادگاه کودتای مخملی به دیدارهای خاتمی و سوروس اشاره کرده بود.

البته پس از اعترافات تاجبخش دفتر محمد خاتمی در اطلاعیه‌ای اظهارات وی را تکذیب کرد گفته بود معلوم نیست که این گفته‌ها تحت چه شرایطی بوده و لذا فاقد اعتبار است.

این اطلاعیه دفتر محمد خاتمی در حالی صادر شد که گروه‌های اصلاح طلب در آن روزها با انتشار بیانیه‌های می‌کوشیدند تا چنین القا کنند که اعترافات متهمان کودتای تحت شکنجه بوده است.

چه بسا که اگر سوروس نیز اکنون در زندان‌های ایران بازداشت بود، شاید محمد خاتمی همین ادعا را در مورد وی نیز مطرح می‌کرد.

تکذیب این دست اخبار از سوی سید محمد خاتمی اقدامی جدیدی نبود چنانکه پس از انتشار اخباری مبنی بر دست دادن محمد خاتمی با برخی دختران در ایتالیا وی آن را تکذیب کرده و پس از انتشار تصاویر مربوطه وی تصاویر را نیز ساختگی و جعلی دانست.

علاوه بر آن چندی پیش انتشار فیلم لطیفه گویی محمد خاتمی که در آن به یکی از قومیت های کشور توهین کرده بود نیز جنجال به پا کرده بود که وی به جای عذرخواهی از هموطنان، با ساختگی خواندن آن خود را از زیر باز معذرت خواهی رهایی بخشید.

بر گرفته از وبلاگ " یک حامی تشکیل دولت اسلامی"

(آدرسش توی لینک ها هست)

/ 0 نظر / 22 بازدید