موسوی یا استفراغ؟ مساله شاید این است!

اخبار این روزها خیلی جالب شدند از زور آزمایی این ور و اون ور بگیر تا بیانیه های این وری و اون وری!

امروز یکی از دوستان تماس گرفت و گفت بیانیه 17 موسوی رو خوندی؟! گفتم اوهوم! گفت این جواب شبهاتیه که داشتی!

حالا شبهه های من چی بود؟ یه سری سوال منطقی که هرگز پاسخی براش وجود نداشته! این دوستم نفهمید که من معمولا چیزی رو قبول می کنم که ببینم نمیام استناد به یه حرف بکنم که تو عمل ذره ای بهش ارزش داده نمیشه!

داستان ازین قراره که دارم به یقین می رسم که این آقای مضحک عمرا از خونش بیرون نمیاد و به خودش زور نمیده یکم اخبار ببینه!جمعیت 20 هزار نفری طرفدارای وحشی خودش رو (روی کلمه ی وحشی تاکید دارم) "مردمی خدا جو " و "عزادار حسینی" می نامد و در عوض جمعیت 4 میلیونی(فقط در تهران) که 4 شنبه بر علیه این جریان نفاق راهپیمایی کرده رو اصلا نمیبینه!!

خدایی چه رازی تو این ندیدن هست؟

یه نکته ی جالب دیگه که خیلی مفهوم داره هم توی بیانیه(بخوانید شب نامه علیه نظام) این فرد مضحک وجود داره حذف کلمه ی الله از بسم الله الرحمن الرحیم اول این شب نامه هستش که خدا خدا می کنم سهوا و به خاطر عصبیت این فرد حذف شده باشه که اگر غیر این باشه واویلا!

جای دیگه ای شاره به "جنبش عظیم مردمی" کرده این مضحکه! خدا وکیلی هیچی مثل این جمله برای من که عاشورا تو خیابون بودم و نزدیک غائله باعث انبساط خاطر نمی شد!! بسی خندیدم!

آخی!

 

یه جای دیگه هم میگه "حسین حسین گویان به صورت مسالمت آمیز و بدون شعارهای تند روانه میدانها و مسیرهایی شدند که خود انتخاب کرده بودند و این بار نیز چون دفعات گذشته با اعمال تحریک آمیز مواجه شدند."

این یکی رو دیگه نمیشد نخندید! قهقهه باید زد!

حتما من بودم به پلیس حمله کردم! من بودم که ریختم یر عزادارن!

آقا جان من بودم! ای بابا! این سبزا اینقدر مظلومن که نگووووووووووووووووووووووووو وای دلم سوخـــــــــــــت

احتمالا جناب مهندس با خانم رهنورد تو خونه هر وقت میخوان عزاداری کنند میزنن بانک صادرات بقل خونشون رو میسوزونند.

اما جالبتر از اون اینه که جناب مهندس برای برون رفت کشور از وضعیت فعلی 5 تا شرط را هم گذاشته!

از این پس به جای واژه ی رو که رو نیست ! سنگ پای قزوینه باید بگیم رو که رو نیست !موسویه!

طرف 6 ماه هست کشور رو به آشوب کشیده،انتخابات رو زیر سئوال برده! زمینه ساز اهانت به ولی فقیه،پاره کردن عکس امام،وهتک حرمت امام حسین شده حالا اومده شرط هم گذاشته

حالا این بین که همه دارن محکوم میکنن این یاروهه داره میگه بیاید منو بکشید!

یکی نیست بگه خودتو چی فرض کردی؟! ارزش کشتن هم نداری آخه!

حالا اینا به کنار!

در باره نامه محسن رضایی هم هیچی نگم بهتره! این آقا خودش رو بالاتر از رهبری میدونه که داره خط و مشی برای رهبری تعیین می کنه! دنیا بر عکس شده!

محسن رضایی در خصوص شبنامه هفدهم موسوی نکاتی مضحک را مطرح کرده است

میلیونها نفر از مردم در تمام کشور جنایات سبزها و سرکردگان آنها را بسیار روشن و واضح محکوم کردند و صراحتا خواهان محاکمه و اجرای اشد مجازات در خصوص آنها شدند. اما در این بین آقای رضایی با دیدن شبنامه هفدهم رییس فتنه گران و مشاهده عبارتی که موسوی همه را علیه دولت به وحدت دعوت کرده است آب از لک و لوچه اش راه افتاده و به گونه ای واکنش نشان داده است که گویا موسوی حرف دل آنها را زده است و ماهیت وحدت کذایی مد نظر او را افشا نموده است.

یکی به این آقای دبیر بگه که خیلی ذوق زده نشه .

مثل اینکه آقای رضایی همون اول بیانیه رو خونده جوگیر شده سریع به رهبر انقلاب نامه نوشته و فرصت خوندن بقیه شبنامه را به خود نداده

البته آقای موسوی در بخشی از بیانیه خود گویا پاسخ سخنان آقای رضایی مبنی بر "بازگشت سیاسیون از اشتباه خود" را، به صراحت داده است.

او درباره گفته آقای رضایی که مطالبه مردم و دیگر مسئولین هم هست، گفته است که "اندیشیدن به این گونه راه حلها که عده ای توبه کنند تا این مشکلات حل شود عملا به بیراهه رفتن است."

 

 

 

پ.ن:یکی از شرایط موسوی برای خروج کشور از بحران پاسخگو کردن دولت به...........است  یا به زبان ساده خودمون بردن طرح عدم کفایت سیاسی احمدی نژاد به مجلس هست! قوه قضاییه باید پس از خوندن این بیانیه بگوید خاک بر سر من بی عرضه.....که طرف 17 بیانیه علیه نظام صادر کرده بعد راست راست داره آزاد میگرده وتازه هوچی گری هم میکنه و شرط هم تعیین میکنه

بند میم وصیت نامه امام از یاد قوه قضاییه نرود که این گردبادها به غیرت آمده...تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند

/ 0 نظر / 19 بازدید