راهپیمایی 22 خرداد 89

اخبار جرس رو می خوندم و خبر اینکه احزاب و گروه های اصلاح طلب در خواست راهپیمایی سکوت (!) دادند به وزارت کشور و وزارت کشور هم گفته باید به عنوان مسئول چند نفر رو معرفی کنید تا اگر اتفاقی افتاد اونها پاسخ گو باشند. خبر بی نهایت جالب بود از این نظر که اصلاح طلبان و به گفته ی جرس احزاب اصلاح طلب( با توجه به لغو مجوز احزابی مانند مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب که خیانت هاشون بر کسی پوشیده نیست و اسمشون به عنوان حزب برده شده!) چقدر میتونند وقاحت و پر رویی داشته باشند که بعد از اینکه مردم بیزاری خودشون رو از اونها اعلام کردند باز هم دست و پا بزنند برای نمایش خیابونی! خب عقل حکم میکنه که اگر واقعا بر حقید و قدرت دارید چرا خواسته هاتون رو همش توی خیابون میخواید که مطرح کنید؟ مشاشالله اینهمه هم که تریبون دارید و همه ی رسانه های بیگانه و دشمن هم در اختیارتونه دیگه! بعد از اینهمه اقدامات بر علیه تمامیت نظام اسلامی باز هم در خواست راهپیمایی دارید؟ اونهم به اسم سکوت؟! جالبه ! هر کسی ندونه فکر می کنه که اینها یه مشت موجود بی آزار هستند که بقیه حقشون رو خوردند اما اگر راست میگید و حرفتون حقه چرا کارهایی که تا امروز بر علیه مردمتون انجام دادید رو نمیگید؟ چرا هیچ وقت نمیگید که همین راهپیمایی به اصطلاح سکوت شما پارسال همین موقع چند نفر کشته در پی داشت و به چنتا مقر نظامی و انتظامی تعرض کردید؟ خب چرا از دست دادن سرانتون با زنان نا محرم چیزی نمیگید و چرا از اینکه مردم چهره ی واقعی شما رو علنا ببینند واهمه دارید؟ مردم حافظه ی خوبی دارند 8 سال دولت و مجلس در دست شما بود و دیدند که چطور حاصل خون جگر خوردن خودشون و خون ریخته شده ی فرزندانشون داره دو دستی تحویل دشمن میشه!

وزارت کشور اگر اجازه رو صادر کنه 2 تا بحث پیش میاد یکی اینکه اینها بی شک زبونشون از اینی که هست بلند تر میشه و فردا بخاطر مسلمون بودن هم باید به این افراد جواب پس بدیم و دوم اینکه خودشون یه بازی راه میندازن و اون رو به بسیج یا سپاه ربط میدن! این جماعت پست هیچ چیزی ازشون بعید نیست کسایی که حاضرند خواهر زاده ی خودشونو ترور کنن تا به امیال پلید و پستشون برسند!

اما ولله خیر الماکرین است و تا امروز هم به خواست خدا دستشون برای مردم رو شده و دیگه جایگاهی ندارند و چه آسون آخرت رو به دنیا مفت فروختند و به آتش کشیدند!

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیت والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه و احفظ نائبه خامنه ای بالقرآن

/ 0 نظر / 19 بازدید