حاشیه های خواندنی از یک دروغ بزرگ

دوشنبه 30 آذر، قم مقدسه، روز اول مرگ منتظری
90 درصد جمعیت از اصفهان نجف آباد و تهران آمده بودند
ساعت حدود 9 بود که وارد خیابون ساحلی(شهید محمد منتظری) شدم، شاید حدود 1500 ماشین در خیابان ها و کوچه های ساحلی و صفائیه پارک شده بود که 99 درصدشون دارای پلاک های 13 و 23 از استان اصفهان و شهرستان نجف آباد و همچنین پلاک های 11، 22، 33، 44 و 55 از استان تهران بودند. یکی از دوستان مطلع میگفت حدود 100 اتوبوس از از نجف آباد و اصفهان وارد قم شدند.
دروغ بزرگ خبرگزاری های دشمن و اصلاح طلب:
*بیش از 80درصد از شرکت کنندگان در مراسم امروز که به زعم رسانه‌های داخلی و خارجی بین 500هزار تا یک میلیون نفر بوده‌اند با نمادهای سبز در این مراسم شرکت کردند. *جمعیت به قدری زیاد بود که خیابان‌ها اطراف حرم و بیت آیت‌الله منتظری مملو از جمعیت بود. (منبع: پارلمان نیوز)

تخمین دقیق و منصفانه جمعیت مردم حاضر و سبز ها : 20 تا 30 هزار نفر
اگر خیلی خوش بینانه قضاوت کنیم تمام جمعیت سبزی ها 20 تا 30 هزار نفر بود. مسیری که روی نقشه قرمز شده تمام مسیر حرکت سبزهاست، تمام عکسها و فیلم هایی که روی اینترنت منتشر کردند و ادعای جمعیت چند صد هزار نفری و یا حتی میلیونی کردند مربوط به همین منطقه هست اونایی که با خیابانهای اطراف حرم آشنا هستند می تونند قضاوت کنند. طول این مسیر حدود 750 متر میشه (با مقیاس نقشه های چاپ شده قم که 1 به 15 هزاره؛ 5 سانتیمتره) یعنی از داخل صحن آینه حرم مطهر و خیابان آیت الله مرعشی نجفی (معروف به خیابان ارم) و خیابان حجتیه تا بیت آقایان صانعی(کوچه اول) و منتظری(کوچه دوم). تمام این مسیر 750 متری اگر مملو از جمعیت هم باشه، و عرض خیابانها هم 20 متر، با احتساب هر متر مربع 2 نفر هنگام را رفتن، 20*750*2= 30 هزار نفر. در حالی که در آنِ واحد همه این خیابان ها و صحن آینه پر نشدند. هنگام اقامه نماز میت تقریبا صحن آینه پر شده بود به اضافه بخش هایی از خیابان ارم. حالا کم کنید فضاهای خالی از جمعیت و حاشیه خیابان ها که بسیجی ها بودند به اضافه نیروهای تماشاچی که جزء هیچکدام نبودند و آمده بودند ببینند چی میشه. تازه از اون جمعیت سبزی ها که در صحن آینه و خیابان ها جمع شده بودند تعداد زیادیشون مقلدین سنتی منتظری بودند که به وصیت منتظری و توصیه احمد منتظری گوش دادند و مراسم تشییع را سیاسی نکردند و بلافاصله متفرق شدند. البته سبزی ها نشون دادند که به منتظری هم معتقد نیستند.
 
مثلا این عکس خبرگزاری مهر که پرجمعیت ترین عکسه، از خیابان حجتیه گرفته شده. مشاهده میکنید آخر خیابان هم خالیه. عرض این خیابان 20 متره و طولش با مقیاس نقشه های چاپ شده قم که 1 به 15 هزاره،150 متره. اگر در هر متر مربع هنگام راه رفتن 2 نفر باشه. 150*20*2= کل جمعیت 6 هزار نفر. البته اطراف جنازه فشردگی جمعیت بیشتره، اما جمعیت اطرف جوی ها، درختان و در پیاده روها که بیشتر تماشاچی ها و بسیجی ها بودند و همچنین آخر خیابان که خالیه را باید کم کرد در نتیجه همین تخمین درسته. خوشبینانه تر هر متر مربع 3 نفر باشه جمع کل 9 هزار. مردم معترض به سبزی ها نیز همین جمعیت عکس زیر را تشکیل می دادند که بعد از پایان مراسم سبزی ها را با شعار منافق برو گم شو بدرقه کردند. البته متاسفیم که خبرگزاری های خودی این اعتراض مقدس را پوشش خبری ندادند. معلوم نیست خبرگزاری ایرنا با این ساختمان عریض و طویل در قم چه میکند. دریغ از یک گزارش تصویری...


حاشیه های مراسم تشییع:

هتک حرمت حریم حضرت معصومه(سلام الله علیها):
* احمد منتظری پسر منتظری معزول، بعد از اقامه صلاة میت دقایقی صحبت کرد و گفت: اکیدا توصیه میکنم شعار ندهید و جمعیت سریعا پراکنده شود و بعد هم گفت شب در مراسم ختم شب اول در مسجد اعظم شرکت کنید. مراسمی که ساعاتی بعد توسط حرکت خودجوش فدائیان رهبر تسخیر شد.
* اصحاب سبزپوش دجال هم بدون توجه به این سخنان با نظم خاصی که نشان از آمادگی و آموزش قبلی داشت در جمع های حدود صد نفری و با فاصله، مسیر فوق را بدون عجله طی کردند و حریم قدسی حرم را با شعار های توهین آمیز به رهبر مظلوم انقلاب و بسیج و نظام مقدس اسلامی، آلوده کردند.
* شاید این اولین بار بود که قم شاهد این فاجعه بود. مردم شهر قیام که به فرموده امام باقر(علیه اسلام) قائمین مقام حجت خدا در آخر الزمان هستند آنهم در ایام ماه خون شاهد حرمت شکنی به نائب حجت خدا بودند.
* حاشیه خیابان ارم برخی از مردم را میدیدی که اشک در چشمانشان حلقه زده بود و تنها به خاطر پیام حکیمانه رهبری بود که سکوت اختیار کرده بودند و درصدد مقابله بر نیامدند.

اخراج یاران دجال
* اما طولی نکشید که صبر مردم به پایان رسید و سیل جمعیت چند هزار نفری مردم و روحانیون قمی با شعار "شهر مقدس قم جای منافقین نیست" جمعیت سبزها را تا بیت منتظری تعقیب کردند و آنها را به سرعت پراکنده کردند.
* نماز جماعت ظهر را در خیابان ساحلی و جلوی کوچه بیت صانعی و منتظری در مقابل سبزهای بی نماز که شعار "مرگ بر ریاکار میدادند" برگزار کردند و بعد از نماز بود که سیل جمعیت با شعار "مرگ بر آخوند آمریکایی" "مرجع آمریکایی، نمیخوایم نمیخوایم" کوچه های بیوت را تسخیر کرد و اثری از سبزی ها نماند.
* جای تعجب بود جمعیت سبزها که از شهرهای دیگر آمده بودند چگونه در کمتر از یک ساعت هیچ کسی باقی نماند.
*برخی از مردم در جواب توهین سبزها به شجره طیبه بسیج شعار میدادند "اگر بسیجی نبود، ناموست اینجا نبود"، "اگر بسیجی نبود، صدام حسین بابات بود".

قم قیام کرد:
مراسم شب اول مرگ منتظری، مسجد اعظم
مراسم شب اول مرگ منتظری در تسخیر فرزندان سید علی
قرار بود طبق برنامه‌ی بیت منتظری معزول، مراسم شب اول مرگ وی، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم برگزار گردد. نماز تمام شد. در حالی که جمعیت زیادی نیز وارد مسجد می شدند تمام جمعیت فشرده ی چند هزار نفری در مسجد و صحن حیاط روبروی مسجد یکصدا و با صدایی فوق تصور آنچنان در حمایت از رهبر مظلوم انقلاب شعار میدادند که انگار ستون های مسجد می لرزید. مجری جلسه تلاش زیادی کرد تا جمعیت را کنترل کند اما آنقدر صدای شعارهای جمعیت زیاد بود که صدای مجری به گوش نمی رسید. تنها با خواندن کلام الله مجید جمعیت سکوت کرد و دوباره به خروش آمد.
جوشش جمعیت آنقدر زیاد بود که خاموش نمی شد جمعیت حروله کنان به سر و سینه میزدند و آنچنان فریاد میزدند که صدای هیچ کس به دیگری نمی رسید.
برخی از رجال که در هنگام تلاوت قرآن وارد جلسه شده بودند و برای جلسه ختم منتظری آمده بودند وقتی دیدند که هیچ خبری از افراد بیت منتظری و سبزی ها نیست مجلس را ترک کردند.
جمعیت شعارهایی علیه میرحسین و صانعی سردادند.
مردم حاضر بعد از حدود نیم ساعت شعار دادن به طرف بیت منتظری حرکت کردند. سخنرانی محتشمی در بیت منتظری مخلوع با حضور حدود 100 نفر در حال برگزاری بود. نیروی انتظامی جلوی کوچه بیت را گرفته بود. جمعیت چند هزار نفری مردم معترض دقایقی عزاداری کردند و در حالی که فریاد حیدر، حیدر سر میداند حلقه نیروهای انتظامی را شکسته وارد کوچه شدند و ساعاتی چند جمعیت داخل بیت را محاصره و شعار میداند "منافق بیا بیرون".
البته چند نفر هم از دیوار بیت منتظری بالا رفته و تعدادی از شیشه ها را شکستند. تابلوی بیت منتظری و همچنین بیت صانعی را نیز کندند. بلاخره بعد از چند ساعت حدود ساعات 9 شب جمعیت متفرق شد.

اعتراض های پی دی پی مردم قم ادامه دارد
قابل ذکر است اجتماع و راهپیمایی مردم غیرتمند قم در پاسخ به جسارت های وقیحانه دیروز، امروز سه شنبه 15 و 30 دقیقه از میدان روح الله برگزار می گردد.
دیگر بعید می دانم بتوانند مراسمی تحت عنوان مجلس ختم برای منتظری مخلوع در شهر قم برگزار کنند. مراسم شب اول که رسما تعطیل شد.

/ 1 نظر / 23 بازدید
sheeva

انقلاب، آزادی ، جمهوری اسلامی،  چیبه سر این شعارها آمد . آیتالله منتظری پدر انقلاب مقدّس  اسلامی فرمودند: مسئولین لااقل شجاعت این را داشته باشند که اعلام‏ ‏کنند این حکومت نه جمهوری است و نه اسلامی و هیچ کس هم حق‏ ‏اعتراض و اظهار نظر و انتقاد ندارد امیدوارم تا کاملاً دیر نشده‏ ‏مسئولین امر به خود آیند و بیش از این وجهه نظام جمهوری اسلامی را در‏ ‏بین تودههای زجر کشیده و سیلیخورده ایران و در سطح جهانی خدشهدار‏ ‏نکنند و موجب سقوط خود و نظام نگردند